O nás

Stavební výplně  WINDEK jsou součástí nejmladší divize společnosti DEKTRADE a to divize DEKTON. Vytvoření této divize vycházelo především z potřeby hlubší penetrace na stavebním trhu, oslovení specialistů a jejich poptávky po kompletním servisu a službách v oblasti jejich specializací.

Divize DEKTON se prezentuje na českém stavebním trhu jako specialista se zaměřením na produkty a systémy v rámci suché výstavby, stavebních výplní a stavební chemie.
Svým zákazníkům WINDEK nabízí ucelenou nabídku kvalitních certifikovaných plastových, dřevěných a hliníkových stavebních výplní za konkurenceschopné ceny. Specializovaný tým oblastních zástupců s celorepublikovou působností je připraven nabídnout profesionální servis a poradenství vycházející z požadavků ze strany zákazníků. Ke všem produktům WINDEK patří odborné poradenství a technický servis ze strany pracovníků ATELIER DEK. V oblasti dodavatelského servisu nabízíme celorepublikové pokrytí hustou sítí prodejních poboček, a to buď prostřednictvím samostatných specializovaných poboček DEKTON nebo sítě stávajících poboček společnosti DEKTRADE. Kontakty.

grafický prvek